Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri Anasayfa

ÜRÜNLERİ KULLANIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

ürünlerimiz piyasadaki en üst kalite cam ürünlere uygun cam boyaları ile işleme yapılarak hazırlanmaktadır. ürünlerimizi uzun süreli kullanabilmeniz için aşağıdaki tavsiyelerimize mutlaka uymanızı önemle hatırlatalım:
  1. teknik olarak ürünlerimiz 60 derecenin üzerinde ısıya maruz kaldığında boya deformasyonuna uğrama olasılığı vardır. bu yüzden satın almış olduğunuz ürünlerimizi soğuk ya da ılık su ile elde yıkamanızı ve nazikçe kurulamanızı öneririz. ayrıca ürünlerimizi bulaşık makinesi ya da mikro dalga fırın vb. benzeri sıcaklığa maruz kalacak cihazlara sokmamanız gerektiğini de önemle hatırlatırız.
  2. yine ürünlerimizin desenlerinin üzerine herhangi sert cisim ile fiziksel basınç uygulamanız halinde de ürün boyaları deforme olabilir. dolayısı ile lütfen ürünlerin desenlerine basınç uygulamayınız, aşındırıcı ya da kazıyıcı bulaşık süngerleri ile yıkamayınız.
  3. almış olduğunuz ürünlerimiz tiner vb. gibi kimyasal maddelere de tepki verebilir ve özelliğini kaybedebilir. bu da dikkat edilmesi gereken bir başka önemli noktadır.
  4. kullanmış olduğumuz boyalar toksik madde içermez, çalışmalarımızın tamamı ürünlerin dış yüzeylerine uygulanır, yiyecek ve içeceklerinize teması olmaz.
  5. el boyaması ürünlerimiz tabiatı gereği fabrikasyon olmadığından ve hepsi siparişinizden sonra size özel üretildiğinden dolayı görsellerinden minik farklılıklar içerebilir.

önerilerimizi dikkate aldığınızda manushum cam atölyesinin sizin için hazırladığı tüm ürünlerini uzun süre keyifle kullanacağınıza eminiz. Çünkü biz de aynısını yapıyoruz.
 

      Manushum Cam Atölyesi    Atölyemizden Üyelik ve     Alışveriş            
      Hakkımızda    Ne Yapıyoruz Sipariş Durumu    
      Üyelik    Basında Biz Sipariş İptali      
      Banka Bilgilerimiz    Bizden Haberler  Teslimat ve İade 
      İletişim    Eğitim Sıkça Sorulan Sorular  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.