Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

  BİZ KİMİZ?
 
manushum cam atölyesi 2013 yılından itibaren İstanbul'da kişiye özel cam, porselen ve kristal ürünler üzerine el boyaması ve el işçiliği çalışan bir grup sanatçıdan oluşmaktadır.
     
atölyemiz ismini kurucusu iki kardeşin çocukluk öyküsünden almaktadır. küçük kardeş tolga ablası banu'ya çocuklukları boyunca "manuşum" diye seslenmiş, ikisi de büyümüş ama hayatlarında hiçbir şey değişmemiş ve bunu profesyonel yaşamlarına da aynı samimiyetle yansıtmak istemişler, ablanın el sanatlarına da aynı ismi vermeye karar vermişlerdir. 
     
komik, samimi ama gerçek :)
 
NE YAPIYORUZ?
 
amacımız hobi olarak başladığımız cam, porselen ve kristal el boyaması ile el işçiliği ürünlerimizi stil ve zevk sahibi siz kullanıcıların beğenisine sunmak ve onların hayatlarında farklılık yaratmaktır.

tasarımlarımızı birden çok çeşit cam, porselen ve kristal ürüne uygulayabildiğimiz gibi kişiye özel desenler de çalışabilmekteyiz. katalog harici talepleriniz için lütfen mesaj ile iletişime geçiniz.

her türlü kurumsal ihtiyaçlar ile düğün, nişan, sünnet, cafe-restaurant ve otel vb gibi toplu talepler için de telefon ya da e-mail ile bilgi alınız.
        
 
 

      Manushum Cam Atölyesi    Atölyemizden Üyelik ve     Alışveriş            
      Hakkımızda    Ne Yapıyoruz Sipariş Durumu    
      Üyelik    Basında Biz Sipariş İptali      
      Banka Bilgilerimiz    Bizden Haberler  Teslimat ve İade 
      İletişim    Eğitim Sıkça Sorulan Sorular  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.